ATEX ontvochtiger SADH11440-3
ATEX ontvochtiger SADH11440-1
ATEX ontvochtiger SADH11440-2
ATEX ontvochtiger SADH11440-3
ATEX ontvochtiger SADH11440-1
ATEX ontvochtiger SADH11440-2
Ontvochtiger SADH11440
De ontvochtiger is gecertificeerd volgens ATEX, IECEx en UKEX en inzetbaar in:
  • Gaszones 1 en 2
  • Stofzones 21 en 22
Belangrijke kenmerken
Toepassingen
  • Versnellen van droogprocessen voorafgaand aan verf- of coatingwerk
  • Beperken van vochtbelasting in productie- en installatieomgevingen
  • Voorkomen van corrosie en condensvorming op machines en componenten
  • Explosieveilige ontvochtiging in industriële omgevingen
Shape Shape
Productspecificaties
Specificaties SADH11440
Artikelcode SADH11440
ATEX code Ex db eb ib mb pb IIB T4 Gb
Ex db ib mb tb pb IIIC T135°C Db
Capaciteit @ 19 °C / 80% R.V. 200 l / 24 u
Koelmiddel R134a
Luchtverplaatsing 50Hz @ 690 m³/u
Omgevingstemperatuur -40°C tot 50 °C
Aansluitspanning 400 - 440 V / 50 Hz
Aanbevolen zekering 32 A
Slangaansluiting ø 300 mm
IP beschermingsklasse IP65
Geluidsniveau 83 dB(A)
Gewicht 200 kg
Afmetingen L x B x H 800 x 700 x 1290 mm